KONST / Litografier / Litografier 8369375
nr 836 9375
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Litografier, 3 st, Kaj Bernstone (f. 1946), signerade, motivets mått: 36x54
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2013
kl 18:27:41
15/7 16:47:41